«

»

Sportka a Eurojackpot: Lze vyhrát jackpot s 1 sloupcem?

Foto: 777cz.eu

Musím pro hlavní výhru vsadit plný tiket anebo stačí 1 sloupeček?

I když nám kolikrát k radosti ze Sportky a Eurojackpotu bude stačit i nižší výhra, tyto loterie většinou hrajeme s vidinou výher absolutně nejvyšších, tedy minimálně deseti či stamilionových a dokonce až miliardových. Otázkou pro mnohé hráče ale stále je, co je k šanci na hlavní výhru Sportky a Eurojackptu potřeba udělat. Stačí si vsadit jen 1 sloupeček anebo je nutné vsadit plný tiket, včetně doplňkových her?

Sportka – plný tiket

Sportka má několik jackpotů. Tím nejvyšším, na něhož vídáte reklamy na internetu, v novinách, rádiu a televizi je Superjackpot skládající se z bonusu a vyššího 1. pořadí jednoho ze dvou tahů. Superjackpot má většinou hodnotu v řádech desítek milionů a může se vyšplhat třeba přes 250 milionů korun.

Pokud máte na Superjackpot zálusk, budete si muset vsadit plný tiket včetně hry Šance za 220 korun anebo uzavřít systémovou sázku od systému 7 a více, opět včetně Šance. Jedině tak můžete hlavní výhru získat. Pro úplnost uvedeme, že k výhře Superjackpotu Sportky musíte kromě vsazení plného tiketu také uhodnout všech 6 čísel (nezapočítává se číslo dodatkové) a ještě trefit poslední číslo Šance.

Dalšími jackpoty Sportky jsou za první a druhé místo. Ty jsou v řádu statisíců až maximálně desítek milionů korun. K jejich výhře vám stačí vsadit si pouhý 1 sloupeček za 20 korun, a to bez doplňkovky. Rozdíl mezi výhrou 1. pořadí a Superjackpotem Sportky může být obrovský. Pakliže uvažujete uzavřít sázku blížící se k 200 korunám, například 8 – 10 sloupců bez Šance, zvažte, zda přeci jen neinvestovat o pár korun více a být tak za 220 Kč ve hře o hlavní superjackpotouvou výhru.

Eurojackpot – 1 sloupec

Eurojackpot je oproti Sportce dražší, protože 1 sloupeček vás namísto dvacky vyjde na rovných 60 korun. Co se ale hlavní výhry týče, která může být v rozmezí od 250 milionů do 2,5 miliardy korun, bude vám tento jediný sloupeček naprosto stačit. Pak už jen trefit všech 5+2 čísel.

Eurojackpot má také možnost sázky plného tiketu včetně doplňkové hry Extra 6, to vše za 400 korun. K získání hlavní výhry však potřeba není. Jinou souvislost může mít s občasnými bonusovými hrami například o dovolené či věcné ceny. K tomu, abyste se stali miliardářem, vám ale stačí 60 Kč za jediný sloupeček. Nic víc.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru