«

»

Sportka dnes kromě milionů nabízí i Škodu Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun

Foto a zdroj: Sazka

Může se zdát, že poslední dobou se ve Sportce nic moc neděje. Nejvyšší výhrou letoška je ta ve výši přes 20,8 milionu korun z 30. ledna. Dnes 18. února se hraje o 67 900 000 Kč a ve hře je i Škoda Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun, o kterou se už letos hrálo. Tak možná vaše čísla v dnešním slosování způsobí poprask a vytrhnou vás z nudy. Nejvíce peněz je v druhém tahu prvního pořadí, a to 35,3 milionu korun.

Únor už je za půlkou a žádná větší výhra

Co se výher nad milion týče, je únor maličko podprůměrný. Milionové výherní výsledky Sportky si hrajou na nedostupné, ale vaše kombinace čísel může vše změnit. Pro srovnání minulý únor byl na výhry mnohem šťavnatější. Sportka v něm generovala mimo jiné i tyto výhry:

– výhra 32 291 081 Kč za první tah prvního pořadí (5. 2. 2021),

– Superjackpot 40 297 862 Kč z druhého tahu prvního pořadí (12. 2. 2021),

– výhra 8 461 599 Kč, kterou hráč trefil na Valentýna (14. 2. 2021).

Je tedy vidět, že si hráči v minulém roce v únoru vedli mnohem šikovněji. Tak třeba se to ještě dožene.

Sportka se nejspíš ještě vzpamatovává z padlého Superjackpotu

Možná se hráči i samotná Sportka ještě vzpamatovávají ze Superjackpotu, který padl 19. prosince a měl váhu přes 250 milionů korun. Superjackpot, na který hráči čekali od dubna minulého roku, jim dal zabrat a tak možná všichni teprve sbírají síly… což o to, trezor se plní a kdoví, kdy Superjackpot padne příště. Letos už padl dvakrát:

– 9. ledna – Superjackpot přes 12,9 milionu korun (vybrali si jej dva hráči),

– 12. ledna – Superjackpot přes 3,6 milionu korun.

Nezbývá než připomenout, že o Škodu Kodiaq se můžete pokusit pouze s plným tiketem Sportky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru