«

»

Sportka dnes láká na prémii 1 milion korun

Foto: Sazka

I dnes 10. června mohou být výherní výsledky Sportky pro někoho velmi zajímavé. Kromě Superjackpotu Sportky, který vystoupal na 184 300 000 Kč, se dnes hraje o prémii 1 milion korun. Troufnete si na ni? Pokud ano, nezbývá než do hry poslat plný tiket Sportky za 220 Kč.

O zaručeném milionáři rozhodne číslo sázky

Dnes ze hry vypadne zaručeně jeden milionář. Zatímco výhry prvního, druhého, třetího a dalších pořadí závisí na tom, jak svá čísla nakombinujete nebo na tom, jak vám je nakombinuje náhodný tip, tady o výherci rozhoduje šťastné číslo na tiketu nebo číslo online sázky. Na co milion použijete, to záleží na vás. V případě, že jej vyhrajete, se ale nemusíte bát zdanění. 15% daň se totiž týká výher nad milion a tudíž váš prémiový meloun porcovat nemusíte.

Do začátku hry Stokrát milion chybí v kasičce Bonusu už jen necelých 16 milionů korun

K dnešnímu dni, tedy k pátku 10. června, se Superjackpot Sportky vyšplhal na 184 300 000 Kč, z toho bonus je 134 232 109 Kč. Zatímco dříve (to je před změnou ve Sportce, která proběhla k 28. 2. letošního roku), by se nic nedělo. Teď by si měli sázkaři pospíšit, aby Superjackpot v plné síle vůbec svými šťastnými čísly zastihli. Podle nových pravidel totiž může bonus stoupat maximálně do hranice 150 milionů korun (dříve byla tato hranice o 100 milionů vyšší).  Jakmile ji překročí, bude 100 milionů z bonusové kasičky převedeno do příležitostné doplňkové hry Sportky Stokrát milion. Ta se rozjede pokaždé, když bonus překročí 150 milionů, aby dala šanci na zbohatnutí více hráčům. Tak třeba budete mít štěstí a Superjackpot trefíte dříve, než se tato obří suma roztříští na malé kousíčky.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. MUDr. Novák Josef

    jenom zoufalec zavedl, aby naprostá většína zaplacených peněz za podání sportky šla jen na superjackepot, takže všechny ostatní výhry jsou směšné a politováníhodné !!! Jste zoufalci !!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru