«

»

Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10 – dokdy vsadit online

Foto: pexels

Do kolika hodin nejpozději vsadit loterii online přes internet?

U sázení Sportky, Šťastných 10 anebo Eurojackpotu přes některý z tisíců terminálů v trafikách, benzinkách, Poštách a jiných provozovnách označených logem Sazky možná už časy, do kterých nejpozději vsadit, znáte.

  • Sportka – nejpozději v den losování do 19:00 hodin
  • Eurojackpot  – nejpozději v den losování do 19:00 hodin
  • Šťastných 10 – polední do 12:00 hodin, večerní do 20:00 hodin

Kdy ale nejpozději vsadit online po internetu? Odpověď je jednoduchá a dobře zapamatovatelná. Uzavírání sázek online je v den losování úplně stejné, jako při osobní sázce na prodejně. Po internetu si tedy Sportku a Eurojackpot nejpozději vsaďte v den losování do 19 hodin a Šťastných 10 polední a večerní do 12 anebo 20 hodin.

Při online sázení loterie ale nenechávejte nic na poslední chvíli. Stejně jako vás na prodejně může zaskočit fronta či jiná překážka znemožňující včasné podání sázky, podobně můžete dopadnout i při hraní přes internet.

Stačí, aby vám počítač po zapnutí nenaběhl stejně rychle jako obvykle (nedej bože, ať právě probíhá nepředpokládaná několika desítek minutová aktualizace systému) nebo se vám bude sekat internet, a vaše šance na miliony ze Sportky nebo miliardy z Eurojackpotu budou fuč. Někdy se dá úspěšně vsadit i takzvaně za minutu dvanáct, rozhodně ale spíše doporučujeme alespoň půl hodinky předem. Znáte to..

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru