«

»

Sportka: Jak se hraje nejznámější česká loterie?

Foto: 777cz.eu

S plným tiketem Sportky hrajete o Superjackpot i věcné výhry

Nejznámější a nejstarší českou loterií je Sportka, kterou už přes 60 let provozuje společnost Sazka. Díky Sportce každý týden vzniknou v průměru dva noví milionáři. A jak se v ní dají miliony vyhrát? Stačí správně uhodnout 6 čísel za 49.

» » » Sportka výsledky ZDE

Při vsazení Sportky záleží pouze na vás, jestli vyplníte jeden sloupec sázenky za 20 Kč anebo všech deset sloupců za 200 Kč. V každém vsazeném sloupci musíte zaškrtnout 6 libovolných čísel, které si vyberete sami anebo je za sebe necháte vyplnit náhodný tip.

Společně se Sportkou si můžete vsadit i její doplňkovou hru Šance za 20 Kč, v které žádná čísla nevyplňujete, jelikož je použito šestimístné číslo sázenky. V Šanci se dají vyhrát další peníze a to 50 Kč až 1 milion. Za plný tiket Sportky tedy celkem zaplatíte 220 Kč.

S plným tiketem Sportky se automaticky zapojíte do hry o Superjackpot, který přesahuje i 200 milionů korun. Na výhru Superjackpotu musíte správně uhodnout všech vylosovaných 6 čísel (bez dodatkového) a poslední číslo z Šance. Za vsazení plného tiketu se také zapojujete do hry o věcné výhry, které Sportka občasně provozuje.

Sportka se losuje pravidelně 2krát týdně – pondělí, středa, a mimořádně i v pátek před osmou hodinou večerní. V každém losování se pomocí osudí se 49 míčky losuje dvakrát 6 čísel plus jedno dodatkové.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru