«

»

Sportka: kdy a v kolik se losuje a dokdy ji nejpozději vsadit?

Foto: 777cz.eu

Středa, neděle, mimořádně pátek a výjimečně i jiný den

Losování Sportky, kterou od roku 1957 provozuje společnost Sazka, za dobu svého působení vytvořilo už přes 1 000 milionářů. Zapojit se do hry o desítky i stovky milionů může každý, kdo dovršil 18 roku věku, a vsadil si sázenku Sportky s vyplněným alespoň jediným sloupcem za 20 korun.

Kde a dokdy vsadit Sportku?

Sázenky Sportky můžete vsadit pomocí loterijních terminálů Sazky, které jsou označeny jejím logem (Česká pošta, čerpací stanice, trafika), v marketech (TESCO, Penny) a obchodních řetězcích (COOP) anebo odkudkoliv online pomocí internetu. Tiket Sportky musí být vsazený nejpozději hodinu před slosováním, tedy do 19:00 hodin losovacího dne.

Kdy a v kolik se Sportka losuje?

Sportka se pravidelně losuje jen několik minut před 20:00 hodinou dvakrát týdně (neděle, středa) a alespoň jednou měsíčně i mimořádně v pátek. Existují ale i výjimky, kdy se mimořádné losování uskuteční i v jiný den než pátek (Silvestr, Štědrý den). Slosování těchto mimořádných losování probíhá povětšinou dříve, než obvyklá losování, a to v odpoledních hodinách od 12 do 16 hodin. O každém dalším losování Sportky se dozvíte na těchto stránkách v odpočítávání zbývajícího času.

Sportka: kdy a v kolik se losuje a dokdy ji nejpozději vsadit?
3.3 (66.67%) 3 hlasy

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru