«

»

Sportka: Lovecká sezóna je u konce!

Foto: Sazka

V pátek 29. června se hraje o nový Mercedes-Benz GLA

Už zítra proběhne další mimořádné losování Sportky, v kterém se bude hrát o další automobil. Do pátečních 19 hodin tak máte poslední možnost si vsadit plný tiket Sportky za 220 korun (10 sloupců + Šance) a zařadit se do hry o nový Mercedes-Benz GLA. Sazka už během 4 předešlých mimořádných slosování Sportky rozdala čtyřem vítězům čtyři automobily – Škoda Kodiaq, Ford Mustang, Jaguar F-Type a Volkswagen Tiguan.

Se vsazeným plným tiketem Sportky  se automaticky zařazujete jak do hry o nový automobil, tak o Superjackpot, který se nyní vyšplhal do obrovských 230 400 000 korun. Dost tučné jsou také milionové výhry obou tahů 1. pořadí, které činí 4,4 milionů a 9,4 milionů korun. Ve 2. pořadí jsou částky obou tahů značně nižší, 780 tisíc a 1,3 milionů korun, ale i přesto nejde o zanedbatelné peníze.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru