«

»

Sportka: Šance nabízí 10 a Superjackpot 268 milionů!

Foto: 777cz.eu

Jackpoty Sportky jsou na prasknutí, kdo vyhraje tuto středu?

Jackpot Šance nebývá běžně tím hlavním, na co se hráči při kontrole tiketu a výsledků Sportky upínají. Tentokrát si ale tato doplňková hra zaslouží svoji zvýšenou pozornost, protože se v ní ukrývá hlavní výhra převyšující 10 milionů korun, což rozhodně není tak časté.

Jackpot Šance můžete vyhrát tehdy, když spolu s aspoň 1 sloupečkem Sportky investujete 20 Kč navíc právě do hry Šance. Jde o 6 místné číslo sázenky, které je vám přiděleno. Losuje se ihned po Sportce, přičemž vaším cílem je trefit co nejvíce čísel od zadu v řadě za sebou.

Za 1 shodné číslo vyhrajete 50 Kč, 2=100 Kč, 3=1 000 Kč, 4=10 000 Kč, 5=100 000 Kč a všech 6 trefených čísel = jackpot. Jeho výše je v průměru kolem 2 milionů, aktuálních 10 130 000 Kč je tak vysoko nad průměrem. Pakliže se podíváte zde na Grafy a statistiky Sportky, pak můžete mimo jiné vidět průběh nárůstu tohoto jackpotu, (viz. úvodní foto).

V Superjackpotu Sportky je 268 milionů korun

Hlavní výhra v Šanci není zdaleka tou nejlákavější, můžete ji však získat už za dvacku navrch. Pokud ale chcete investovat 220 korun včetně Šance do plného tiketu Sportky, můžete být nakonec ohromeni extrémní výhrou 268 milionů! Ani ta není v této loterijní hře tak často vídaná. Zanedlouho se navíc může rozpustit do doplňkové hry 100x 2 miliony. Stane se to v situaci, kdy bonus dosáhne 250 milionů. Aktuálně je jeho výše přes 213 milionů, zbytek Superjackpotu tvoří 1. pořadí s aktuální předpokládanou výhrou více jak 52 milionů.

Jsou to všechno život měnící hromady peněz, o které by bylo škoda nezabojovat. Příležitost k tomu máte právě dnes ve středu 6. listopadu. Jak budou jackpoty Sportky vypadat po tomto losování, je v tuto chvíli ve hvězdách.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru