«

»

Sportka – sázení Sportky online přes internet

Foto: 777cz.eu

Čísla Sportky na sázence můžete dát vlastní anebo náhodná počítačem

Sportku si mohou sázkaři vsadit třemi způsoby – přes terminál Sazky, pomocí kupónu v obchodech anebo online na internetu.

» » » Zde najdete aktuální výsledky: Sportka online

Jak vyplnit a vsadit Sportku online?

Jestliže se rozhodnete sázet Sportku pomocí internetu na webových stránkách Sazky a nemáte vytvořený účet, tak si jej musíte nejprve vytvořit. Po zaregistrování hráčského účtu a přihlášení do něj naleznete na úvodní stránce okénko Sportka, které musíte rozkliknout. Po načtení následující stránky kliknete na VSADIT SI ONLINE.

Poté si vyberete, zda chcete na vyplnění sázenky použít vlastní čísla a kolik sloupců si vsadíte anebo je za sebe necháte vyplnit Náhodný tip, kde vám v nabídce vyskočí jeden sloupec včetně Šance za 20 Kč, 5 sloupců za 100 Kč anebo 10 sloupců včetně Šance za 220 Kč.

Po vyplnění sloupce či sloupců na sázence, ať už vámi vybraných čísel nebo počítačem, se dále musíte rozhodnout, zda chcete hrát i doplňkovou hru Šance za dalších 20 Kč a na který slosovací den (středa, neděle či pátek) má být sázenka platná. Můžete si také vybrat, na kolik slosování dopředu bude tiket platný (1 – 12 slosování).

4/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru