«

»

Sportka se od 9. 10. 2020 losuje v pátek pravidelně

Foto: Sazka

Sportka pravidelně 3x týdně, pátek nebude jen mimořádným

Je Sportka vaší oblíbenou loterijní hrou? Pak máte důvod k radosti. Od 9. října 2020 se nebude pravidelně losovat jen ve středu a v neděli, ale také v pátek. Celkově tak můžete Sportku týdně hrát a sledovat 3x a pokud bude mimořádné losování, uskuteční se v úplně jiný den, než jste byli doposud zvyklí.

Pakliže sázíte Sportku skrze papírovou sázenku, kde zaškrtáte svá šťastná čísla, vyzvedněte si na libovolném prodejním místě s terminálem Sazky sázenku novou. Dostupná je od 5. 10. 2020. Kdo je vlastníkem Sazka karty a čísla na ní má uložená pro středu a neděli, bude mít automatickou aktualizaci na středu, pátek a neděli. Předplacený tak bude stejný počet losování, ale na jiné po sobě následující dny. Pro předplatné pouze na neděli nebo středu se změna netýká.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru