«

»

Sportka – Stokrát milion má nový název i nové podmínky hry, snížila se hranice pro maximální Bonus

Foto: Sazka

Vzhledem k tomu, že k ní často nedocházelo (naposledy v roce 2018), mnozí hráči Sportky ani netuší, že existuje. Řeč je o hře Stokrát milion, která ve Sportce několikrát změnila svůj název i podmínky hry. Dozvíte se o ní na našich stránkách a samozřejmě v pravidlech Sportky. Právě tam a v souvislosti s doplňkovou hrou Stokrát milion platí od 28. 2. 2022 změny. Hra dostala nový název a snížila se i hranice Bonusu, která celou hru spouští.

Doplňková hra Sportky Stokrát milion souvisí s maximální hranicí Bonusu Sportky

Doplňková hra Sportky Stokrát milion se začne hrát, jakmile Bonus Sportky překročí hranici 150 milionů korun (podle nových pravidel, která začala platit od 28. 2. 2022). V tu chvíli se v jackpotu Bonusu nechá 50 milionů a 100 milionů se převede do hry Stokrát milion. V následujících slosováních tak budou moci hráči hrát navíc i o jeden milion korun, který mohou získat, pokud do hry vstoupí s plným tiketem Sportky za 220 Kč a bude taženo číslo jejich tiketu nebo internetové sázky. Tato doplňková hra vznikla proto, aby se vysoký jackpot Bonusu roztříštil a z výhry mělo radost více hráčů. Výherní výsledky Sportky jsou takhle mnohem atraktivnější.

Přitom dříve pro hru platila maličko jiná pravidla. Úplně poprvé se hra začala hrát v roce 2014 a jmenovala se Stokrát dva miliony. Tehdy Bonus rostl až do výše 250 milionů, a teprve pak docházelo k jeho přerozdělení. Později hra upravila název na Dvěstěkrát milion, ale pravidla hry i hranice Bonusu zůstala zachována.

Díky změnám v doplňkové hře Stokrát milion bude Sportka dynamičtější. Bonus se otočí vícekrát, a to i díky tomu, že přebytky z obou tahů druhého výherního pořadí nad 1 milion korun se nově převádí do Bonusu.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Jako obvykle to má Sazka dobře propočítané.Jde jí o plné tikety!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru