«

»

Sportka systém: systémové sázení 7 až 15 čísel ze 49

Foto: 777cz.eu

Čím více čísel v systému vsadíte, tím se vytvoří více kombinací

Při vyplňování sázenky Sportky tipují hráči 6 čísel ze 49, a poté doufají, že se právě jejich čísla alespoň v jednom pořadí stanou vítězná. Při systémovém sázení je však možné vyplnit čísel více, a to 7 až 15 ze 49.

U takovéhoto sázení se všechna čísla vyplňují v jediném prvním sloupci, přičemž na pravé straně od sloupečku zaškrtnete číslo “systému“. (Příklad: Pokud vyplníte v sloupci 11 čísel ze 49, v systému zaškrtnete číslo 11).

Jestliže sázíte systémem, tak se kromě zvýšeného počtu vsazených čísel zvyšuje i cena tiketu, a to z toho důvodu, že se při vsazení vytvoří všechny možné kombinace ze zaškrtnutých čísel. (Příklad: Z 10 čísel v systému se vytvoří 210 kombinací (sloupců) za 4 200 korun). Jedna z výhod systémového sázení je kromě větší šance na výhru i ta, že pokud například trefíte 1. pořadí, je automatické, že vyhráváte i pořadí jiná a vy tak získáte více peněz.

Na těchto stránkách v menu pod Sportka aktuální výsledkySportka pravidlaSportka systém, naleznete bližší informace, včetně tabulek s přehledy, kolikrát vyhrajete dané pořadí při určitém počtu vsazených čísel. (Příklad: Pokud tedy u systému s 10 čísly uhádnete 6 čísel, vyhráváte 5. pořadí 80krát, 4. pořadí 90krát, 3. pořadí 24krát a 1. pořadí 1krát).

3.1/5 - (7 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru