«

»

Sportka: V Jackpotu Šance je přes 8,8 milionů

Foto: pexels

Vyhrát je můžete už dnes

V souvislosti se Sportkou většina hráčů sleduje především její hlavní výhru, kterou je Superjackpot v řádech desítek až stovek milionů.  Ten je aktuálně na hodnotě 159,5 milionů, takže rozhodně je o co hrát. Velice lákavá jsou i první místa s aktuálními předpokládanými výhrami přes 55 a 8 milionů korun, stejně jako místa druhá s výhrami více jak 1,7 a 1,2 milionu. Kromě toho je ale pořádně naplněný i Jackpot Šance, na který se možná tak trochu zapomíná.

Jackpot Šance, než ho někdo trefí, bývá nejčastěji asi tak do 4 až 5 milionů korun. Do větších výšin se za poslední rok dostal jen jednou, a to v listopadu 2019, kdy přesáhl 10 milionů. Nyní se k podobné předpokládané výhře přibližuje znovu, protože ve středu v 8 hodin večer se v něm bude hrát o 8,8 milionů.

Kdo běžně sázíte Sportku bez této doplňkové hry, možná by stálo za to si právě teď připlatit 20 Kč a na svém tiketu ji také zaškrtnout. Příležitost k tomu máte už dnes 25. března. Šance je hra, při níž žádná čísla netipujete. Jde o 6místné číslo sázenky, u kterého je vaším cílem uhodnout co největší počet čísel odzadu. Řada trefených čísel musí být nepřerušená, přičemž jackpot získáte v situaci, kdy uhodnete čísel všech šest.

Při trefení menšího počtu čísel platí, že 1=50 Kč, 2=100 Kč, 3=1 000 Kč, 4=10 000 Kč a 5=100 000 Kč. Šanci si ale nemůžete vsadit samostatně. Vždy musíte zároveň podat minimálně 1 sloupeček Sportky. Chcete-li Šanci hrát, vyjde vás tedy tiket minimálně na 40 Kč. Šance je ale také zároveň cestou k Superjackpotu Sportky, na který si můžete dělat zálusk jenom v případě plného tiketu, což znamená vsazených 10 sloupců + právě Šance.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru