«

»

Sportka v pátek 11. října o 236 milionů a Mercedes GLA

Foto a zdroj: Sazka

Dvě jedničky a pátek, to by mohlo ve Sportce vyjít!

Je pátek 11. října a s ním i další, tento rok v pořadí už 15. mimořádné losování Sportky, ve kterém se nehraje jen o peníze, ale také o epesní mergl. Tím nejlákavějším, co na sázkaře Sportky čeká, je bezesporu Superjackpot, který se po téměř 9 měsících, během nichž ho nikdo netrefil, vyšplhal na 236,2 milionů korun. Skládá se z Bonusu a vyššího prvního místa a pro šanci na jeho získání musíte mít podaný plný tiket za 220 korun anebo systémovou sázku včetně Šance.

Tím 1. místem, které je taktéž ohromě lákavé, je předpokládaná výhra ve II. tahu v hodnotě 44 milionů. Ale i I. tah se svými 27 miliony by stál za hřích, co říkáte? Druhé pořadí Sportky je trochu chudší, protože už bylo několikrát uhodnuto v minulých tazích. Jeho předpokládaná výhra 2x 800 000 Kč pro oba tahy by ale také nebyla marná. K tomu všemu můžete ještě vyhrát pěkně nadupaný Jackpot Šance, v němž se ukrývá přes 4,5 milionu korun.

Jako prémie Sportky Mercedes GLA za milióóón

Prohánět se po silnicích v novém Mercedesu skoro za milion, o kterém se píše, že je nejsportovnější terénní vůz své třídy, by určitě stálo za to. Má silný motor, komfortní podvozek a pohon všech kol. Pokud byste chtěli být jeho majitelem právě vy, Sportka vám vaše sny může splnit. Je k tomu potřeba vsadit si tento  pátek 11. 10. 2019 plný tiket a rázem budete ve hře. Náhodným losováním sériových čísel podaných plných tiketů jeden výherce určitě vzejde a třeba ten vylosovaný bude zrovna váš.

Pro řidiče, kteří by další automobil do své garáže nechtěli anebo pro ty, pro které je škoda mít takhle drahý motorový šperk před svým domem, je dobrou zprávou, že namísto něj je možné si nechat na bankovní účet vyplatit ekvivalent v penězích a ty třeba pak rozfofrovat podle svých jiných představ.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru