«

»

Sportka: v pátek třináctého proběhne další mimořádné losování

Foto: 777cz.eu

Přinese nešťastná 13 některému sázejícímu Sportky miliony?

Už zítra, v pátek 13. července přibližně ve 20:00 hodin, proběhne další, letos už dvanácté, mimořádné losování Sportky. V tomto roce už jedno mimořádné losování na nešťastný den pátek třináctého připadlo a přineslo “pouze“ několika stotisícovou výhru a žádnou milionovou. Zítra tomu může být ale jinak, protože 1. a také 2. místo v obou tazích přesahuje alespoň 1 milion korun.

Kolik činí hlavní výhry obou tahů, Superjackpot Sportky a Jackpot Šance?

Jestliže si do pátečních 19 hodin vsadíte plný tiket za 220 korun, automaticky se zapojíte do hry o 251milionový Superjackpot Sportky (při uhádnutí všech 6 čísel bez dodatkového plus poslední číslo Šance). Jackpot Šance nyní přesáhl 4 miliony korun.

Za 1. místo, (při uhádnutí všech 6 čísel bez dodatkového), získáte v I. tahu 15,1 milionů a ve II. tahu 20,1 milionů. Za 2. místo, (při uhádnutí 5 čísel plus dodatkové), získáte v I. tahu i ve II. tahu stejně po 1,36 milionu.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru