«

»

Sportka: vsadil 2 sloupce plus Šanci a vyhrál 26 milionů

Foto: pexels

Po 40 letech sázení se na něj konečně usmálo štěstí

Sportku sází už zhruba 40 let, ale až teď se mu poštěstilo. V minulosti šedesátník vyhrával jen menší částky v řádu stovek korun. Nyní se na něj štěstí ale konečně usmálo a losování Sportky mu přineslo přes 26 milionů korun.

Nový český milionář sází zhruba 2x do měsíce už desítky let. Vsadit si tiket Sportky chodí stále do jednoho jediného obchodu, který navštěvuje jen zřídkakdy, a pokaždé si vsadí jen pár sloupečků plus Šanci. Za svůj milionový tiket utratil pouze 60 korun (2 sloupce + Šance).

Když se muž o své výhře dozvěděl, byl velmi překvapený. Hned po tom, co překvapení pominulo, zavolal svým přátelům, aby se jim mohl s novinou pochlubit. A co má výherce s tolika penězi v plánu? To zatím nemá zcela promyšlené. Nějaké ale hodlá darovat svým 2 dětem, aby si i ony mohly peníze z výhry užít.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru