«

»

Spustili jsme loterijní generátor náhodných čísel

Foto: 777cz.eu

Jaká čísla vsadit ve Sportce, Eurojackpotu anebo Šťastných 10?

Při hraní Sportky, EurojackpotuŠťastných 10 máte na výběr tipovat buď vlastní šťastná čísla anebo si na terminálu vsadit tak zvaný náhodný tip, při němž za vás čísla vybere počítač. My jsme na našich stránkách spustili něco podobného.

Jde o generátor náhodných čísel, podobný tomu, který je na terminálech Sazky. Rozdíl však je, že náhodná čísla vygenerovaná na našich stránkách ihned nevsázíte. Můžete se na ně jednoduše podívat, a když se vám nelíbí, vygenerovat si jiná. Ta vepíšete ručně na sázenku a až potom vsadíte.

Generátor náhodných čísel – Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10

Náš generátor čísel můžete u Sportky, Eurojackpotu anebo Šťastných 10 využít jen pro 1 sloupec anebo, po kliknutí na příslušné tlačítko, si nechat náhodně vybrat čísla na plný tiket. Generovat čísla můžete libovolně dlouho stále dokola, protože po kliknutí se vám ihned zobrazí jiná.

U Sportky a Eurojackpotu se generuje pořád stejný počet náhodných čísel, tedy takový, který se tipuje na sázenkách. U Šťastných 10 si ale pro každý sloupec zvlášť můžete vybrat, kolik náhodných čísel od 1 do 10 požadujete zobrazit. V této hře se totiž podle toho, jak se rozhodnete, tipuje taktéž od 1 do 10 čísel.

Ke generátoru náhodných čísel se dostanete přes odkaz v tomto článku anebo přes vrchní menu.

4/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru