«

»

Stamilionová horečka ve Sportce pokračuje. Aktuálně se hraje o 178 500 000 Kč!

Foto: Sazka

Je vidět, že Bonus Sportky, který se ve hře střádá už od dubna letošního roku, kdy Superjackpot Sportky padl naposledy, se jen tak nedá. Aktuálně Bonus Sportky dosahuje výše 167 505 892 Kč a tvoří tak převážnou část výher. V prvním tahu prvního pořadí je ve středu 20. října 6,8 milionu korun, v druhém tahu prvního pořadí pak rovných 9 milionů… je tak jasné, že pro opravdu pohádkovou výhru ve Sportce bude potřeba trefit více než jen 6 čísel pro výhru prvního pořadí. O Superjackpot Sportky přes 178 milionů korun můžete hrát už dnes!

Sázkaři po kouscích ukrojují z výherního dortu

Možná by byly aktuální výherní výsledky Sportky pro sázkaře až příliš velkým soustem, a proto z výherního dortu ukrojují po malých kouscích. V neděli 10. 10. se mohl z výhry vysoké přes 33 milionů korun radovat sázkař z Moravskoslezského kraje, který štěstěnu přilákal na plný tiket s náhodným tipem. Výhru mu přinesla čísla z druhého tahu prvního pořadí 1, 4, 23, 24, 40 a 48.

Hned další slosování 13. 10. rozkrajování výherního dortu pokračovalo. Pořádně sladký patnáctimilionový kousek si ukrojil sportkař z Královehradeckého kraje, který šel do hry s taktikou tří sloupečků vlastních čísel vsazených na tři slosování bez Šance. Jako výherní se ukázala být čísla prvního tahu prvního pořadí 7, 10, 12, 18, 21 a 23.

Kdo ví, kdy Superjackpot Sportky padne?

Superjackpot Sportky se tímto značně snížil a kdoví kdy a kdoví jestli vůbec překoná dvěstěmilionovou hranici. Pohádkově pohádkový Superjackpot Sportky ve výši přes 250 milionů korun padl naposled 13. 11. 2019. Tehdy byl Bonus vysoký přes 221 milionů korun, zbytek výhry tvořilo první pořadí. Na tuto sumu si však sportkaři budou muset ještě chvíli počkat. A pokud budou ze superjackpotového dortu Sportky jenom takhle „uždibovat”, potrvá to ještě déle. Nejlepší je shrábnout dort celý. Pro něj potřebujete jen sedm šťastných čísel (6 čísel pro první pořadí a sedmé poslední číslo Šance).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru