«

»

Šťastlivec z Massachusetts vyhrál v loterii už podruhé za život, tikety vždy koupil v tom samém obchodě

Foto: depositphotos

Představte si, že si na některém z vašich oblíbených míst vsadíte a vyhrajete Sportku. O pár let zkusíte štěstí znovu a opět na tom samém místě berete výhru ve Sportce. Něco takového se podařilo Kevinovi Millerovi z Montague.

Výhra v loterii na vás může mrknout i dvakrát

Ne jednou, ale klidně i dvakrát a vlastně kolikrát za život chcete, se vám mohou podařit výherní výsledky Sportky, když v ně budete dostatečně věřit. Přesně jako v příběhu amerického sázkaře Kevina, který ve slosování 18. února letošního roku vyhrál v Lucky for life asi 360 tisíc dolarů (to je částka přes 8 milionů korun).

Výhru rozkouskoval do několika ročních plateb

Kevin se však rozhodl výhru si rozkouskovat, a to do několika ročních splátek po 25 tisíc dolarů (přes 600 tisíc korun). Nejspíš mu totiž ještě dost zbylo z jeho předchozí výhry, a proto nechtěl přijít o poplatky, které by musel zaplatit při jednorázové výplatě. Před šesti lety totiž ve Food City na Avenue A v Turners Falls sázel také (to znamená na tom samém místě) a ze hry si tehdy odnášel výhru 1 milion dolarů ( téměř 25 milionů korun). Takovým štěstím by žádný sázkař Sportky nepohrdnul!

Z výhry se raduje i obchod, který muži přinesl tolik štěstí

Něco nám říká, že právě obchůdek, ve kterém muž z Massachusetts dvakrát vyhrál, bude jeho nejoblíbenějším místem pro nakupování. Aby také ne! A radovat se může i samotný obchod. V Americe je totiž zvykem, že v případě prodeje výherního tiketu získává odměnu také obchod, který výherní tiket prodal. V případě poslední Millerovy výhry obchod dostane asi 5000 dolarů (přibližně 123 tisíc korun). Není jasné, kolik obchod dostal za výhru 1 milion dolarů, ale muselo to být zaručeně více. Je vidět, že Miller tady bude dost váženým zákazníkem.

A na jakém místě trefíte výhru ve Sportce vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru