«

»

Šťastné a bohaté Vánoce!

Foto: pranickovnice.cz

Rok se s rokem sešel a my všichni opět můžeme usednout u štědrovečerního stolu. Zdalipak máte pod ubrusem nějaký los od Sazky nebo dokonce vsazený tiket? Nebo jste možností vyhrát miliony obdarovali vaše blízké? Ať už je to jakkoliv, na ničem z toho nezáleží tolik jako na zdraví.

A tak vám za Sedmičky pod stromeček přejeme, ať trefíte jackpot zdraví pro sebe i své blízké. Ať se vám nemoci vyhýbají velkým obloukem a vy si udržíte zdravé tělo i mysl! Případné výherní výsledky Sportky pak už budou jen třešničkou na dortu toho všeho! A ke zdraví přejeme i štěstí a ke štěstí pak hromadu lásky.

A pokud pod stromečkem najdete zdraví, štěstí a lásku… pak vám bude úplně jedno, že výhra ve Sportce stále nepřichází, ať už se o ni pokoušíte zcela sporadicky, nebo obětujete dvě stovky každý týden. Šťastné a na zdraví bohaté Vánoce… vám přejí Vaše Sedmičky!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru