Šťastné datum

Foto: Sazka

Jak se hraje Šťastné datum – návod

Loterie Šťastné datum se řadí k většině číselných loterií společnosti Sazka. Na rozdíl od Sportky či Eurojackpotu v této loterii sázíte mnohem méně čísel. Pro výhru stačí uhodnout pouze 3 čísla. Čísla v této hře na sebe berou formát šťastného data. Vaše Šťastné datum vám v této hře může přinést výhru jednoho miliónu korun.

Hráč tipuje jedno číslo z 31 možných čísel (1 – 31). To představuje den. Druhé číslo volí z celkové nabídky 12 čísel (1 až 12).Toto číslo zastupuje měsíc. Třetí číslo volí z rozsahu čísel 0 až 99. Třetí číslo symbolizuje rok.

Podle náhodného generátoru čísel se losují pouze tři šťastná čísla. Šťastné datum výsledky jsou k dispozici ihned po slosování, které probíhá každý den mezi 20. až 21. hodinou večerní.

Že se šťastná čísla do Sportky, Eurojackpotu či Šťastných 10 volí i podle významných dat sázejících, to není žádnou novinkou. Číselná loterie Šťastné datum si na této hráčské strategii přímo zakládá. Na portále Sazky přímo u hry Šťastné datum jsou vám k dispozici další významná data, podle kterých si můžete vsadit. Pro případ, že by vám samotným došla inspirace.

Své šťastné datum si může hráč zvolit online nebo klasicky pomocí papírové sázenky u terminálu Sazky. Číselná loterie má 7 výherních pořadí. Vsadit si můžete 50 Kč nebo 100 Kč. Hra nemá rostoucí jackpot. Výše výhry je určena jako násobek sázky dle tabulky výherních výsledků.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru