Šťastné datum

Foto: Sazka

Jak se hraje Šťastné datum – návod

Loterie Šťastné datum se řadí k většině číselných loterií společnosti Sazka. Na rozdíl od Sportky či Eurojackpotu v této loterii sázíte mnohem méně čísel. Pro výhru stačí uhodnout pouze 3 čísla. Čísla v této hře na sebe berou formát šťastného data. Vaše Šťastné datum vám v této hře může přinést výhru jednoho miliónu korun.

Hráč tipuje jedno číslo z 31 možných čísel (1 – 31). To představuje den. Druhé číslo volí z celkové nabídky 12 čísel (1 až 12).Toto číslo zastupuje měsíc. Třetí číslo volí z rozsahu čísel 0 až 99. Třetí číslo symbolizuje rok.

Podle náhodného generátoru čísel se losují pouze tři šťastná čísla. Šťastné datum výsledky jsou k dispozici ihned po slosování, které probíhá každý den mezi 20. až 21. hodinou večerní.

Že se šťastná čísla do Sportky, Eurojackpotu či Šťastných 10 volí i podle významných dat sázejících, to není žádnou novinkou. Číselná loterie Šťastné datum si na této hráčské strategii přímo zakládá. Na portále Sazky přímo u hry Šťastné datum jsou vám k dispozici další významná data, podle kterých si můžete vsadit. Pro případ, že by vám samotným došla inspirace.

Své šťastné datum si může hráč zvolit online nebo klasicky pomocí papírové sázenky u terminálu Sazky. Číselná loterie má 7 výherních pořadí. Vsadit si můžete 50 Kč nebo 100 Kč. Hra nemá rostoucí jackpot. Výše výhry je určena jako násobek sázky dle tabulky výherních výsledků.

4.5/5 - (4 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru