«

»

Šťastné vyrušení mu na účet připsalo 43 milionů korun

Foto: pixabay

Také jste neradi rušeni při práci a dalších činnostech, které vyžadují vaši plnou soustředěnost? No kdyby vám někdo za ono vyrušení zaplatil přes 43 milionů korun, mluvili byste jinak. Své o tom ví Rudy Mendez z Missouri, který díky vyrušení od známého vyhrál v losu 2 miliony dolarů (to je něco přes 43 milionů korun). Podobnou náhodou můžete i vy rozbít jackpot Sportky!

Rudy Mendez je poctivý řidič

Za milionovou výhru vděčí Rudy Mendez i svým zásadám. Když mu totiž zvonil telefon na cestě do práce, zastavil u benzínové stanice, aby hovor bezpečně vyřídil. Během hovoru si zaskočil koupit kávu a jeho pozornost zlákal i los. Rudy si ho koupil a během hovoru a pití kávy jej okamžitě setřel. Protože vyhrál sázku nazpět, šel znovu k obsluze, aby si koupil ještě jeden los. Ten taky setřel hned venku. V tento okamžik však hovor přerušil, protože  z losu zjistil, že vyhrál několik desítek milionů korun. K obsluze se tedy vrátil i potřetí, aby u ní výhru potvrdil. A co vy? Také se někdy o výherní výsledky Sportky pokoušíte na benzínce?

Zdalipak se Rudy o výhru rozdělí?

Jestli se Rudy o svou tučnou výhru rozdělí s tím, s kým v okamžik výhry hovořil, není jasné. Jasné není ani to, co si z výhry koupí. On a jeho manželka nad tím zatím jen usilovně přemýšlejí. Koneckonců, proč ne! Vždyť teď, když jsou peníze bezpečně uloženy bankovním účtě,  má na všechno spoustu času.

I vám může nečekané vyrušení přihrát do kapsy výherní tiket Sportky. Proto se nebraňte a klidně se nechte rušit… třeba z toho něco kápne!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru