«

»

Šťastný manželský pár z Anglie, který v loterii EuroMillions vyhrál přes 184 milionů liber, se rozhodl vykřičet výhru do světa

Foto: pexels

Možná už při sázení Korunky či jiné loterie zvažujete, co budete dělat v případě, že vyhrajete. Řeknete o výhře ostatním nebo budete raději mlžit a výhru si užijete inkognito? S pravdou ven šel šťastný pár z Anglie, který 10. května 2022 vyhrál v loterii EuroMillions přes 184 milionů liber (to je více než 5 miliard korun).

Zatímco u nás je vítězství v loterii anonymní, v zahraničí plní vítězové titulky novin

Maximální výherní výsledky Korunky nejsou zas tak velké, aby to vzbudilo nějakou pozornost médií. Na titulky by vás dostala leda tak výhra v Eurojackpotu a i tak by se o vás mluvilo jako o anonymním výherci z nějakého kraje. Pokud byste si ovšem nevsadili přes internet. To by byla vaše anonymita ještě vyšší. V zahraničí to ale mají jinak a vítězové loterie plní přední stránky novin. Často jejich jména doplňují i jejich zdařilé fotografie s výherním šekem. Teprve až s vyšší výhrou mají šťastlivci možnost užít si svou výhru v utajení. O něčem takovém však nepřemýšleli manželé Joe (49) a Jess (44) Thwait, kteří v loterii EuroMillions vyhráli v přepočtu více než 5 miliard korun. Takovou sumu vám loterie Korunka rozhodně nenabídne.

K výhře se přihlásili veřejně, protože svým přátelům nechtěli nic tajit

Jak Jess v televizním pořadu, do kterého byli pozvaní, prozradila, dříve nad anonymitou uvažovali. Když se prý oklepali z tak výjimečné informace, jakou je výhra v loterii, rozhodli se, že o výhře řeknou jen těm nejbližším. Jenže to znamenalo, že by museli i je přinutit k mlčenlivosti, a to už se jim zdálo být přes čáru. Rozhodli se tedy pro úplně opačnou variantu, a to vykřičet novinku o jejich výhře do světa. Manželé dokonce žertovali nad tím, že jinak by své blízké ani nemohli vzít na luxusní dovolenou, kdyby jim výhru zamlčeli. Vždyť by jim to bylo podezřelé. O své bezpečí se tak nejspíš nebojí. Svou radost se zkrátka rozhodli sdílet.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru