«

»

Šťastný pátek ve Sportce – padl jackpot přes 52 milionů!

Foto a zdroj: Sazka

Také už jste slyšeli,  že sedmička je šťastné číslo? Něco pravdy na tom bude, protože v pátek 7. října sázkař trefil jackpot přes 52 milionů korun (z druhého tahu prvního pořadí). To však nebyla jediná super výhra tohoto dne. Jackpot padl i v prvním tahu prvního pořadí – přes 13 milionů korun. K dalším pátečním výhrám patří i rovný milion z druhého tahu druhého pořadí, který potěšil rovnou dva hráče. A před slosováním bylo už předem jisté, že ze hry vznikne jeden zaručený milionář, protože se rozdávala podzimní prémie 1 milion korun.

Ve Sportce pršely miliony

Už minule jsme vám na Sedmičkách psali o tom, že se ve druhém tahu prvního pořadí kumulují miliony. Šťastný pak byl teh hráč, který v pátek 7. října šel do hry s tiketem Sportky a měl na něm čísla 3, 5, 16, 31, 39 a 47. Právě ta mu vynesla výhru druhého tahu prvního pořadí a s ním výhru 52 275 155 Kč.

Štěstí zbylo i pro další hráče. Třeba pro toho, který do hry poslal čísla 2, 12, 18, 23, 35 a 48. Ta znamenala výhru v prvním tahu prvního pořadí 13 088 321 Kč. Na jedno páteční slosování to není málo, co říkáte?

Rozdávala se i podzimní prémie

Výhrami v prvním pořadí však šťastný pátek ve Sportce neskončil. Výherní výsledky Sportky měly podobu také rovného milionu, který si odnesli rovnou dva hráči z druhého tahu druhého pořadí. Radost z výhry měl i ten hráč, který do hry vstoupil s plným tiketem, což v pátek 7. října znamenalo, že je ve hře o podzimní milionovou prémii Sportky. Výhercům samozřejmě gratulujeme a přejeme další šťastná slosování. A která čísla budou šťastná pro vás?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru