«

»

Šťastných 10 – doplňková hra Extra výhra

Foto: Sazka

Co je to loterie Extra výhra od Šťastných 10?

Pozorní sázkaři loterijní hry Šťastných 10 možná postřehli, že je od 19. 11. 2018 rozšířena o “novou“ doplňkovou hru Extra výhra. Ač by se mohlo zdát, že jde o nějakou novinku, není tomu tak. Jedná se pouze o nové pojmenování toho, co z pravidel Šťastných deset už dávno znáte.

V osudí Šťastných 10 je 80 očíslovaných míčků, z nichž se losuje 20. Doplňková loterie Extra výhra je všech zbylých 60 čísel, které vylosovány nebyly. A k čemu je to dobré?

Původní pravidla obsahovala, že při sázce na 6 až 10 čísel se vám v případě, že neuhodnete ani jedno z nich, vrátí váš vklad do základní hry. Extra výhra je stejná s tím, že se vám vklad vrátí v případě, kdy všech svých 6 až 10 čísel najdete právě mezi 60 zbylými nevylosovanými čísly.

To je úplně to samé, co už znáte, jen opačně. U Extra výhry tedy netipujete žádná další čísla a ani vás nestojí nic navíc. Loterie Extra výhra pouze nahrazuje původní výhru s koeficientem 1x při “0“ uhodnutých čísel.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru