«

»

Šťastných 10: doplňková hra Šance milion rozdávala miliony

Zdroj a foto: Sazka

Za peníze ze Šťastných 10 výherce koupí dovolenou sobě i celé své rodině

Jedna z doplňkových her loterie Šťastných 10 Šance milion na konci měsíce března rozdala 2 hlavní výhry hned dvěma hráčům z Jihomoravského kraje. Každý šťastlivec tehdy ve večerním slosování vyhrál 1 milion korun. V Šanci milion soutěžící netipují žádná čísla, jelikož vsazené šestičíslí má předem vyplněné každá sázenka Šťastných 10, případně je toto šestičíslí naprosto náhodné, a to při zvolení náhodného tipu, což se stalo právě ve zmíněný den.

Jeden z výherců je muž od rodiny, který si už řadu let čas od času vsadí kteroukoliv loterii od Sazky. Doposud však jeho výhry nebyly vyšší, než cca 300 korun. Za část vyhraných peněz se výherce rozhodl dopřát svým nejbližším pěknou dovolenou, jejž si za poslední dobu nemohou dovolit. Výherce se také svěřil, že v občasném sázení hodlá dále pokračovat.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru