«

»

Šťastných 10 – je lepší sázet vlastní anebo náhodná čísla?

Foto: 777cz.eu

Rozhodněte se při sázení, jak chcete

Při sázení loterie Šťastných 10 máte na výběr 2 možnosti, a to zaškrtat si na sázence svých 1 až 10 čísel anebo tuto věc nechat na náhodě – počítači, který je za vás vygeneruje. Hned na úvod si řekneme, že způsob, pro jaký se rozhodnete, nemá vůbec žádný vliv na šanci trefení výhry. Je tedy úplně jedno, zda čísla budou vaše anebo náhodná. Pravděpodobnost na výhru je v obou případech úplně stejná.

Ba co víc. Hra Šťastných 10 má oproti jiným loteriím ještě další výhodu, a to, že výše výher se mimo jiné odvíjí od pevně daného koeficientu, kterým se (v závislosti na počtu vsazených a uhodnutých čísel) vynásobí vaše vsazená částka. Na výši výhry tedy nemá žádný vliv počet hráčů ani počet výherců, tak jako třeba ve Sportce, kde se výhry mohou přerozdělovat mezi více sázejících, pokud je shodně trefí.

Co to znamená? Že ve Šťastných 10 není na škodu sázet i taková vlastní čísla, která pravděpodobně sází i mnoho jiných lidí, jako jsou třeba čísla jdoucí v řadě za sebou 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, všeobecně známá čísla, jako například data narození významných osob a podobně. Pokud je totiž trefíte, výhra bude podle násobícího koeficientu vaše v celé výši, ať už je zároveň trefí třeba dalších 10 hráčů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru