«

»

Šťastných 10: kolik se dá při vaší sázce a určitém počtu vsazených a uhodnutých čísel vyhrát peněz?

Foto: 777cz.eu

Jackpot Šťastných deset činí 100 milionů korun

Dlouhodobí sázkaři Šťastných 10 vědí, jakou částku vyhrají při určitém počtu vsazených a uhodnutých čísel a při výši vkladu. Ti, kteří se Šťastných deset chystají teprve sázet, naleznou na druhé straně sázenky, na níž se křížkují vaše tipovaná čísla, tabulky s koeficienty výher ve Šťastných 10 a Královské hře. Stejné tabulky jsou k nalezení i zde na našich stránkách pod ŠŤASTNÝCH 10Šťastných 10 pravidla (vedle vylosovaných čísel) – Tabulka výher Šťastných deset a Tabulka výher Královské hry.

V tabulkách hráči naleznou koeficient, kterým se znásobí jejich vklad při vsazení a uhodnutí určitého počtu čísel. Například při vsazení 6 až 10 čísel a žádného uhodnutého se vklad vrací (koeficient 1x). Jestliže ale hráč trefí všech 10 čísel z 10 a vsadí pouhých 10 Kč, jeho vklad se vynásobí koeficientem 200 000x a vyhraje tak 2 miliony korun. Při vsazení maximální částky 200 Kč poté při trefení všech 10 čísel z deseti činí výhra 40 milionů korun.

Pokud si hráč při uhodnutí například všech 10 čísel z deseti společně vsadí a uhodne i Královskou hru za 10 Kč, vložený vklad se u Královské hry vynásobí 300 000x na výhru 3 miliony korun. Při vsazení nejvyšší možné částky 200 Kč se poté “královská” výhra vyšplhá na 60 milionů korun. To dá při maximálním vkladu 200 + 200 Kč (Šťastných 10 + Královská hra) dohromady jackpot 100 milionů korun, který se objevuje v reklamách.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru