«

»

Šťastných 10 – kolik tato loterie stojí peněz?

Foto: 777cz.eu

Cena Šťastných deset je od 10 do 400 Kč za sloupeček

Zatímco u jiných loterií je cena za sloupeček obvykle pevně daná a cenu vsazeného tiketu, stejně jako šanci na výhru, můžete zvyšovat především počtem sloupečků, u Šťastných 10 je to trochu jinak.

I když cenu a své šance můžete ve hře Šťastných  10 taktéž zvyšovat počtem sloupců, na které vsázíte, vaše investovaná částka na každý 1 sloupec může být různě vysoká a následně má přímý vliv na výši případné výhry, protože koeficient výher, podle počtu vsazených a trefených čísel, se také násobí vaším vkladem. Jinými slovy, čím více vsadíte, tím můžete také více vyhrát.

Nejmenší možná částka, kterou za 1 sloupec u Šťastných deset můžete utratit, je 10 korun. Přitom nezáleží, kolik čísel od 1 do 10 hádáte. Maximální částka je pak 200 korun. Pakliže budete hrát i Královskou hru, bude se cena za sloupeček dvojnásobit, tedy až na 400 Kč.

Vzhledem k tomu, že jsou na sázence sloupečky 4, můžete za ni utratit až 1600 korun. A jestliže se rozhodnete hrát i doplňkovou hru Šance milion, která se vztahuje k celému jednomu podanému tiketu, připočtěte si navrch ještě 10 kaček. Dále cenu můžete navyšovat tím, že si zaškrtnete polední i večerní slosování, a to třeba až na 48 dní dopředu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru