«

»

Šťastných 10 Královská hra: Jak se hraje a kolik v ní lze vyhrát?

Foto: Sazka

Šťastných deset Královská hra

Při sázení loterie Šťastných deset můžete společně s ní hrát i Královskou hru a vyhrát tak další peníze. Při hraní Královské hry nevyplňujete na sázence Šťastných 10 žádné číslo navíc, jelikož Královské číslo je to, které se při losování vylosuje jako první. Na sázence stačí pouze nechat nezaškrtnuté políčko Královská hra (čímž se hraje automaticky) a jste ve hře. Jestliže se jedno z vašich vsazených čísel shoduje s Královským číslem, tak jste vítězem Královské hry.

Královská hra stojí stejně tolik jako Šťastných 10. Cena za tiket se tedy s Královskou hrou zdvojnásobí. Jestliže se budou shodovat některá čísla z vašeho tiketu s čísly vylosovanými a i s Královským číslem, tak vyhráváte peníze navíc. Kolik za uhodnuté Královské číslo vyhrajete, záleží na vašem počtu vsazených a uhodnutých čísel a tím pádem na příslušném koeficientu Královské hry, kterým se vynásobí váš vklad.

Příklad:

Jestliže vsadíte 7 čísel ve Šťastných 10 za 20 Kč a všechny uhodnete, váš vklad se podle koeficientu násobí 4 000x. Vaše výhra bude tedy činit (20 x 4 000) = 80 000 korun. Pokud jste na sázence zaškrtli i políčko s Královskou hrou, tak se výše vkladu za ni vynásobí, přičemž koeficient pro případnou výhru Královského čísla bude 6 000x. Vyhraná částka za Královskou hru bude činit (20 x 6 000) = 120 000 korun. Celkem poté vyhráváte 200 000 korun.

Kolik jde v Královské hře maximálně vyhrát?

Maximálně lze v Královské hře (při vsazení a uhodnutí všech 10 čísel, včetně uhodnutí Královského čísla) vyhrát 60 milionů korun, a to v případě, že do Šťastných 10 investujete maximálních 200 Kč, plus dalších 200 Kč právě do Královské hry. V součtu tak získáte 100 milionů korun (40 milionů za Šťastných 10 a 60 milionů za Královskou hru).

Více o tabulkách výher a koeficientech pro základní hru Šťastných 10 a Královskou hru najdete výše v odkazu.

2.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru