«

»

Šťastných 10: nejméněkrát a nejvícekrát tažená čísla

Foto: Sazka

Kolikrát bylo ve Šťastných 10 vylosováno nejčastější a nejméně časté číslo?

Loterii Šťastných 10 provozovanou Sazkou mohou hráči pravidelně sázet už od roku 1994. Při každodenním (a v posledních letech dokonce dvoudenním – poledním a večerním) losování byla všechna její čísla v osudí (od 1 do 80) tažena už několiksetkrát. Přesto číslo 18 bylo za dlouhých 24 let losováno nejčastěji a míček označený číslem 24 byl naopak vylosován nejméně krát.

V doplňkové hře Královská hra, která vznikla v roce 2006, se pravidelně při každém losování Šťastných 10 losuje i jedno tak zvané Královské číslo, jímž se stává číslo tažené úplně první. V této doplňkové hře může být vylosováno kterékoliv číslo od 1 do 80. Od spuštění hry byla všechna čísla také tažena už mnohokrát. Míček s číslem 60 byl ale v Královské hře vylosován nejčastěji a naopak s číslem 64 nejméně.

2.1/5 - (7 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru