«

»

Šťastných 10 online – nově už teď

Zdroj a foto: Sazka

Vsaďte si na loterii Šťastných 10 přes internet

Loterie Šťastných 10 byla až doposud jedna z mála, která se dala sázet pouze osobně na terminálech Sazky. Od druhé půlky listopadu 2018, tedy už teď, je tomu ale jinak. Na vaše šťastné kačky si můžete vsadit taktéž online přes internet, tedy ve vašem počítači, tabletu anebo chytrém mobilním telefonu.

Co je k uzavírání sázek Šťastných 10 online potřeba? Stejně jako u jiných loterijních her hraných přes internet se musíte nejprve u Sazky zaregistrovat, poté ověřit svůj účet, provést na něj vklad a pak už ho využít do kterékoliv z her. Případné výhry se vám na váš hráčský účet budou rovnou připisovat, což vám ušetří cestu na některé prodejní místo.

Registraci proveďte na stránce www.sazka.cz kliknutím ve vrchní části na VYTVOŘIT ÚČET. Řiďte se instrukcemi, je to snadné. Po vytvoření účtu se k němu musíte vždy PŘIHLÁSIT. Pak už je jen na vás, jaké online loterijní hry budete využívat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru