«

»

Šťastných 10: záleží pouze na vás, jak bude vaše výhra vysoká

Foto: 777cz.eu

O svou výhru ve Šťastných deset se nedělíte s dalšími výherci, kteří trefí stejná čísla jako vy

Loterie Šťastných 10 je třetí neoblíbenější soutěž od Sazky. Už za pár kaček se v ní totiž dají vyhrát miliony. Nemá sice žádný jackpot, ale i tak se dají získat vysoké částky. A jak vlastně na to? Ve Šťastných deset se losuje 20 míčků z celkových 80 a vy si můžete tipnout sami či náhodným tipem od 1 do 10 míčků, a na ty si poté vsadit kolik chcete.

Čím více čísel tipujete, tím nižší pravděpodobnost máte na výhru, nicméně zase můžete vyhrát více, a to až 100 milionů. Každý počet vsazených a z nich uhodnutých čísel má daný koeficient, kterým se při správném uhodnutí čísel vynásobí váš vklad. Tudíž záleží pouze na vás, jak vaše výhra ve Šťastných 10 bude vysoká. Další pozitivum loterie Šťastných deseti je to, že se o svou vyhranou částku nedělíte s dalšími, kdo trefí stejná čísla jako vy.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru