«

»

Šťastných 10: změna loterie mu přinesla 100 000 korun

Zdroj a foto: Sazka

Po zjištění výhry ve Šťastných 10 se výherci až zamotala hlava

Trpělivý důchodce z Karlovarského kraje celý život sází Sportku a několik let už nevynechal jediné slosování. Důchodce pravidelně sází jeden sloupeček i s Šancí za 40 Kč. Po mnoha neúspěších si však nechal karlovarský sázející poradit trafikantkou, po čemž si vsadil Šťastných 10 za 30 Kč s náhodně vyplněnými čísly.

Už za několik hodin se ukázalo, že toto rozhodnutí bylo pro důchodce naprosto zásadní, jelikož mu Šťastných 10 přineslo 100tisícovou výhru. Výherci se po zjištění své výhry dokonce až zamotala hlava, a tak mu žena z trafiky přinesla sklenici vody. Po chvíli se výhercův stav zlepšil a on začal přemýšlet, co s penězi udělá. Prvním nápadem pro utracení výhry byl nový koberec do obývacího pokoje a další nové vybavení domova. Ačkoliv se mu změna loterie na Šťastných deset tentokrát vyplatila, se sázením Sportky ale přestat nehodlá. Šťastných 10 si čas od času ale také vsadí.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru