«

»

Statistiky Účtenkovky ze srpnového losování

Foto a zdroj: Účtenkovka

Nárůst hráčů i účtenek o zhruba 2 procenta

Ve čtvrtek 15. srpna se konalo 22. losování účtenkové loterie, a to z účtenek vydaných od prvního do posledního července a registrovaných nejpozději 3 dny před losováním, tedy 12. srpna. Posledního losování Účtenkovky se zúčastnilo 351 449 aktivních hráčů, tedy těch, kterým se podařilo v pořádku zaregistrovat minimálně 1 účtenku.

Počet veškerých zaregistrovaných účtenek byl v posledním kole 16 226 592, z nichž se do slosování úspěšně zařadilo 14 250 195. Oproti předchozímu losování jde ve všech směrech o nárůst přibližně 2 procenta.

I tentokrát se za dozoru 2 pracovníků Ministerstva financí losovalo 21 025 jedinečných BKP kódů, a to o ceny od 100 Kč, přes automobil Toyota Auris Touring Sports, až po 1 milion Kč. Každý výherce si musí v Účtenkovce vytvořit hráčský účet. Výhry do 20 tisíc korun včetně je možné vybírat hotově v pražském sídle Sazky. Taktéž si je lze nechat, stejně jako výhry nad 20 tisíc korun, zaslat na bankovní účet, a to automaticky a hromadně 17. a 27. srpna anebo 10. září.

4/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. Soňa

  To se nelosuje účtenka kde je zadán FIK k’od?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   losuje se BKP, které se (pakliže vložíte FIK) doplní automaticky, čili šanci na výhru máte úplně stejnou, ať vkládáte pomocí FIK anebo BKP.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru