«

»

Statistiky z květnového losování Účtenkovky

Foto: 777cz.eu / statistiky

Počet hráčů se zvýšil, počet účtenek naopak snížil

Ve středu 15. května se uskutečnilo další, tentokrát už 19. losování účtenkové loterie, ve kterém se losovaly dubnové účtenky. Počet aktivních hráčů, kteří se ho zúčastnili tím, že zaregistrovali úspěšně aspoň jednu účtenku, stejně jako počet registrovaných účtenek, byl obdobný, jako při losování minulý měsíc.

Do aktuálního květnového losování bylo zapojeno 345 699 hráčů, což je o přibližně o 4 tisíce více, než minule. Počet všech paragonů byl 16 126 266. To je naopak oproti předchozímu losování o 169 tisíc méně. Z nich pak bylo úspěšně do Účtenkovky přijato 14 250 734, což je méně asi o 106 tisíc.

Všichni šťastní výherci, kteří získali od 100 Kč až po 1 milion, si musí před vyplacením výhry zřídit v Účtenkovce svůj hráčský účet. V něm uvedou číslo bankovního účtu, kam jim výhra bude přeposlána. Hromadné výplaty z květnového losování probíhají 17. a 27. května a 10. června. Výhry 100 až 20 000 Kč je taktéž možné si vyzvednout osobně, pouze ale v hlavním sídle Sazky v Praze.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru