«

»

Statistiky z Účtenkovky: Počet hráčů zase nižší

Foto: pexels

Kvůli koronaviru bude Účtenkovka po příštím losování končit

V neděli 15. března proběhlo losování Účtenkovky, a to ze všech přihlášených únorových účtenek. Šlo od samého začátku v pořadí o 29. losování, od konce pak o losování předposlední. Účtenkovka totiž kvůli nouzovému stavu v souvislosti s koronavirem a potřebě šetření státních finančních prostředků končí, přičemž poslední losování proběhne 15. dubna.

Zájem o účinkovou loterii pomalu ale jistě klesal. Aktuálního březnového losování se zúčastnilo 311 244 hráčů, což bylo za celou historii této loterie nejméně. Vůbec nejmenší byl i počet přihlašovaných účtenek, a to 13 082 600. Z toho vyplývá i téměř nejmenší počet účtenek úspěšně přihlášených, a to 11 533 822. Hůře na tom bylo jen úplně první losování roku 2017, kdy důvodem nízkého počtu v pořádku registrovaných paragonů (tehdy 11 138 871) byly především počáteční zmatky jak ze strany hráčů, tak provozovatele.

Zdá se, že nedávné zvýšení počtu výher z 21 015 na 30 215 u hráčů nezabralo, stejně jako zastropování maximálního počtu registrovaných účtenek na 500 měsíčně coby obrana proti „profesionálním“ hráčům. A i kdyby, ničemu by to za současného stavu nepomohlo. Příští měsíc bude 30. losování Účtenkovky stejně úplně poslední.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru