«

»

Stavil se na kávu a odnesl si 11 milionů korun

Foto: pixabay

Gene Dice (73) sází loterii Powerball od jejího vzniku v roce 1992. Po téměř třiceti letech se dočkal velké výhry. Zcela nečekaně si jednou z obchodu kromě kávy odnesl také 500 tisíc dolarů (to je v přepočtu přes 11 milionů korun). Nejtěžší podle něj nebylo výhře uvěřit, ale přesvědčit o ní svou rodinu. A co vy? Sázíte Sportku od jejího vzniku v roce 1957, nebo jste se do hry zapojili později?

Rodina vtipálků, která výhře v loterii nechtěla uvěřit

Gene Dice je hlavou rodiny vtipálků, která si ze všeho dělá jen legraci. Podle Gena na smutek a blbou náladu v životě není místo. Ještě větší švandu si mohli užít po tom, co v loterii Powerball konečně padla Genova čísla. No jo, ale přesvědčte rodinu o tom, že tentokrát si o výhře ve Sportce srandu neděláte, protože tentokrát výherní výsledky Sportky opravdu vyšly… Gene s tím měl velký problém a to i přes to, že rodině mával před nosem výherním tiketem. Nakonec se mu to přece jen podařilo a to teprve po tom, co začal své milované zahrnovat dárečky, na které by mu jeho důchod nevystačil. I po velké výhře bude Gene sázet dál. Přemýšlí, že si z výhry předplatí nejvyšší možný počet slosování, aby na sázení nemusel myslet. Teď má totiž plnou hlavu jiných milionových starostí.

Od kdy se hraje Sportka, Eurojackpot nebo Šťastných 10?

A co vy? Odkdy pokoušíte vaše loterijní štěstí? Zatímco Sportka se hraje od dubna roku 1957, Eurojackpot se ve světě začal hrát až v roce 2012. Česko se do hry připojilo v říjnu roku 2014. Co se loterie Šťastných 10 týče, hrát se začala v březnu roku 1994.

Ať už pro hru zvolíte jakoukoliv loterii, snad se vám zadaří podobně jako důchodci Genovi, který už si na nízký důchod nestěžuje.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru