«

»

Stejně jako manželství je i výhra v loterii týmová práce

Foto: pixabay

Ron a Joana Brumhillovi z Anglie, kteří nedávno oslavili své 62. výročí svatby, mají zaručený recept na manželství i na výhru v loterii. Je jím spolupráce. Týmová práce jim přinesla dlouholeté spokojené manželství i výhru 1 milion liber v loterii Lotto (to je v přepočtu 29,3 milionu korun). Zatímco Ron vsadil šťastná čísla do loterie, Joana výherní tiket zkontrolovala v mobilní aplikaci. Ačkoliv loterii hrají pravidelně, pořádné výhry se dočkali až v důchodu. To může být útěcha pro všechny sázkaře Sportky nebo Eurojackpotu, jimž pravidelné snahy o výhru pořád nevychází.

S oznámením výhry musela počkat, až se Ron vrátí z pochůzek po městě

I přesto, že Joaně sudičky do vínku nadělily dostatek trpělivosti, v okamžik výhry se jí všechna vytratila. Když kontrolovala výsledky loterie, zjistila, že spolu s manželem vyhráli 1 milion liber. V tuto chvíli byla na tak velkou událost úplně sama, protože Ron zrovna vyřizoval své věci ve městě. Většinou s sebou zapomene vzít i mobilní telefon a to se stalo i v tomto případě. Joana tedy byla nucena vydržet, až Ron dorazí domů. I když se Ron vrátil do hodiny, bylo to pro Joanu jako celá věčnost. Už ve dveřích ho vítala s výherním tiketem v ruce, celá se třásla a plakala štěstím, když mu oznamovala, že jsou milionáři. A s kým byste se o novinku v podobě výhry ve Sportce podělili vy?

Výhru si nadělili k 62. výročí svatby

Vydržet spolu 62 let od svatby, to si žádá odměnu. Třeba odměnu v podobě výherních výsledků Sportky. Joana a Ron si lepší dárek k 62. výročí svatby nadělit nemohli. I když už měli v okamžik výhry oslavu naplánovanou, všechny plány škrtli a začali plánovat znovu. Objednali mnohem větší sál pro mnohem více lidí a na menu rozhodně nešetřili. Vzhledem k tomu, že se tato výhra odehrála ještě před pandemií, nemohlo být načasování lepší. Díky tomu mohli Ron s Joanou oslavit výročí i výhru ještě společně s přáteli.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru