«

»

Stejně jako výhra v loterii nemusí vyjít ani vaše cesta letadlem

Foto: pixabay

Smůla se lepí na každého jiným způsobem. Zatímco někdo si ji vybere tím, že se mu nedaří v Eurojackpotu, jiného letadlo přepraví úplně do jiné destinace, než původně chtěl. Přesně to se stalo pasažérům letadla společnosti Wizz Air, kteří letos v dubnu cestovali z Izraele do Británie. Let se zkomplikoval natolik, že je zavezl stovky kilometrů od zamýšleného cíle. Domů se pak cestující museli přepravit za své, protože se na ně společnost vykašlala.

Je to sice dál, zato horší cesta

Hláška z filmu „Sněženky a machři” dokonale sedí na tento případ. Aniž by to čekali, skončili cestující stovky kilometrů vzdáleni od původního cíle. To je snad dokonce horší, než si vsadit a zjistit, že Eurojackpot výherní výsledky vám ani tentokrát nebudou říkat pane. Za všechno může špatná organizace letu společnosti Wizz Air, která nechala své cestující čekat na letišti na palubě letadla bezmála tři hodiny, aby je potom zavezla stovky kilometrů dál, než chtěli. Přitom jim letecká společnost slíbila, že jakmile mimo plán přistanou v Doncasteru, budou k dispozici autobusy, které je následně rozvezou do kýžených destinací. I to byla pro cestující velmi obtěžující informace, a to ještě nepočítali s tím, že žádné autoby v cíli nebudou.

Za tří a půl hodinovou cestu taxíkem pro celou rodinu zaplatil v přepočtu 14 tisíc korun

Výhra v Eurojackpotu se může hodit přesně na tyhle případy, když k letence, která vám měla zajistit návrat domů, připlatíte ještě další tisíce korun za to, abyste se domů vůbec dostali. Své o tom ví pasažéři onoho hororového letu Luke Baker, který serveru Independent sdělil, že za cestu taxíkem domů pro sebe a celou svou rodinu zaplatil navíc dalších v přepočtu 14 tisíc korun. Nejvíce odstrašující je na tom fakt, že se jim společnost ani nijak neomluvila, nenabídla jim jídlo ani vodu a po přistání se prostě vypařila. Jediné, co jim v průběhu letu nabídli, byl poukaz na volné míle v hodnotě 35 eur (tedy v přepočtu 855 Kč), což je směšná částka. Tak třeba si cestující, kteří na společnost už podali stížnost, mohli vsadit loterii, aby svou smůlu nějak vykompenzovali.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru