«

»

Stejných 6 výherních čísel se ve Sportce za více než 8,5 tisíce tahů opakovalo pouze jednou

Foto: 777cz.eu

Hlavní výhra Sportky od jejího vzniku mnohonásobně vzrostla

Pravidelné výsledky Sportky už nám přes 60 let přináší společnost Sazka a. s. V jejích začátcích byla maximální výhra pouhých 40 tisíc korun, dnes už jde ale částka do desítek a stovek milionů. Stejně jako tenkrát i dnes musíte pro hlavní výhru uhádnout 6 ze 49 čísel. V roce 1957 znamenalo každé číslo na sázence jeden sport.

Sazka od spuštění Sportky vyplatila celkem přes 65 miliard korun na výhrách a vytvořila přes 1 000 milionářů. Dříve se losovalo pouze jedno pořadí, druhé bylo přidáno až v roce 1965. O jackpot Sportky se poprvé hrálo roku 1993 a o Superjackpot o 17 let déle. Za desítky let provozování loterie, pravidelného losování a více než 8,5 tisíce tahů se vylosovaná šestice pouze jedenkrát opakovala.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru