«

»

Štěstí je krásná věc!

Foto: pexels

Štěstí lze definovat všelijakými způsoby. A chce to mít jó velké štěstí, abyste vyhráli ve Sportce. Podobné, jaké měl nezaměstnaný pár v nové české komedii „Štěstí je krásná věc” v režii Jiřího Nováka, v hlavních rolích s Petrou Hřebíčkovou a Karlem Zimou. Do kin měla jít tato komedie na začátku letošního dubna. Vzhledem k nouzovým opatřením se její premiéra oddálila na neurčito. Vy si ji však určitě nenechte ujít… své si v ní najdou nejen pravidelní sázkaři, nýbrž i ti, co vůbec nesázejí.

Výhra ve Sportce přináší nejen radosti

O tom, že výhra ve Sportce přinese nejen radosti, nýbrž i pořádné trable se na vlastní kůži přesvědčí hlavní hrdinové, kterým spadly peníze do klína tak říkajíc za pět minut dvanáct. Oba jsou nezaměstnaní a dluží, kam se podívají. Výhra 170 miliónů jim do života přinese úplně jiný vítr. Ale nejen v tom dobrém slova smyslu. Vypořádat se budou muset se závistivými sousedy, falešnými kamarády i nevěrou. K tomu všemu bude pro ně všechno nové a bude to jízda. Podle ukázek komedie určitě stojí za to. Protože, když už ne návod, jak vyhrát ve Sportce, vrásky smíchu vám návštěva kina přinese určitě.

Může to být klidně i váš případ

Film „Štěstí je krásná věc” vtipně poukazuje na to, co všechno se může stát, když vyhrajete ve Sportce a výhru neutajíte. Je v ní dobře patrný moment zaskočení a neschopnost s celou věcí rozumně naložit. Ale o tom však výhra ve Sportce je a realita se v mnohých případech neliší od scénáře tohoto filmu. Ani vy nebudete chtít věřit vlastním očím, když šťastné výsledky Sportky uvidíte na televizní obrazovce. Hlavou vám probleskne milión myšlenek a budete mít pocit, že všechny emoce ve vás nejspíš explodují.

Obrovská výhra ve Sportce vás určitě dostane do pro vás velmi netradičního fyzického i psychického rozpoložení. Proto raději doporučujeme 24hodinový distanc od všeho, co by vám mohlo škodit. Klidně se hoďte marod, odpojte se od všech sítí, zatáhněte rolety a na to, jak s výhrou naložíte se pořádně prospěte.

Teprve rozhodnutí s odstupem, které provedete, bude to správné. Jestlipak se tímto řídil i nedávný výherce 192milionové výhry?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru