«

»

Středeční losování Sportky o garantovaný 1 milion

Foto a zdroj: Sazka

Vsaďte si nejpozději ve středu 6. 5. 2020 do 19:00 hodin

Je tu další jarní prémie Sportky v podobě poukázky na 1 milion Kč k nákupu do Hornbachu, kterou si lze případně nechat proplatit jako hotovostní peníze na bankovní konto. Ať tak nebo tak, v prvé řadě je třeba se stát výhercem, k čemuž budete mít příležitost tímto způsobem:

Vsaďte si nejpozději ve středu 6. května do 19 hodin plný tiket Sportky za 220 korun, případně dražší systémovou sázku včetně Šance. Tím budete do losování o milionovou prémii zařazeni automaticky. Žádná šťastná čísla navíc tipovat nemusíte. Losuje se sériové číslo, a to pouze ze skutečně vsazených plných tiketů, čímž je zaručeno, že k vylosování jednoho šťastlivce určitě dojde.

Kromě jarní prémie se aktuálně ve Sportce ještě hraje o Superjackpot 23,2 milionů korun, dále o první pořadí v předpokládaných výších 12 a 5 milionů a o druhá pořadí 530 tisíc a 1,82 milionu korun.  Poslední šancí, jak ve středeční Sportce slušně zbohatnout, je Jackpot Šance v hodnotě 620 000 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru