«

»

Středeční Sportka o 75 milionů korun

Foto: 777cz.eu

I přes minulou téměř 35milionovou výhru je o co hrát

Při posledním nedělním losování Sportky bylo v I. tahu díky číslům 6, 10, 19, 38, 44 a 47 trefeno jedním ze šťastných hráčů 1. pořadí s luxusní výhrou 34 858 643 korun. Ta bude sice ponížena o 15% daň ve výši přes 5 milionů korun, i tak je zbylá suma dost velká na to, aby novému multimilionáři obrátila život v pozitivním smyslu pořádně naruby. Gratulujeme!

Jackpot 1. pořadí Sportky se tak o dost snížil, a to na předpokládaných 1,8 milionu korun, i přesto je při dnešním středečním losování o co hrát. Ve II. tahu prvního pořadí je totiž ukryto předpokládaných 12,8 milionů, což spolu s více jak 60milionovým bonusem činí Superjackpot Sportky přes 75 milionů!

Vzhledem k tomu, že 2. pořadí Sportky nepadlo minule ani jednou, zajímavé jsou právě i tyto předpokládané výhry, a to v obou tazích po 1 500 000 Kč. A kdo si vsadí Šanci, může být při troše štěstí po dnešním večerním losování Sportky bohatší až o dalších 1 160 000 Kč. Vsadíte si?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru