«

»

Stvořila Sportka v srpnu nějaké milionáře?

Foto: Sazka

Do srpna vstupovala Sportka se Superjackpotem 137 300 000 Kč (z toho v bonusu bylo přes 86 milionů). Se srpnem se loučila se Superjackpotem přes 26 milionů (z toho bonus byl 0, a to kvůli Superjackpotu, který padl poslední prázdninový den). V srpnu se Sportka losovala celkem 13x a do 12. srpna v ní doznívala milionová bouře.

V první půlce srpna ještě doznívala milionová bouře

Hned první srpnové slosování padlo první pořadí, ne však v hlavní hře, nýbrž v doplňkové hře Šance. Hráč se radoval z výherních výsledků Sportky přes 3,7 milionu korun. Kromě toho se hrála hra 100x MILION. s

5. 8. Sportka znovu vygenerovala pět milionářů ve hře 100x MILION. Navíc jeden hráč trefil první tah druhého pořadí a s ním rovný milion. Hráčům se dařilo i třetí srpnové slosování, a to 7. 8., kdy padl druhý tah prvního pořadí a s ním přes 6,4 milionu korun. Kromě toho dva šťastlivci vyhráli výhru druhého tahu druhého pořadí a s ní rovný milion pro každého z nich. Také tentokrát se hrála hra 100x MILION.

10. 8. se ve Sportce kromě doplňkové hry 100x MILION nic nedělo. A slosování 12. 8. se neslo v podobném duchu. Jeden sázkař si ze hry odnesl jeden milion korun. 12. srpen byl také dnem, kdy se losovalo posledních pět milionářů z celkových 100 šťastlivců v rámci hry 100x MILION.

Mega výhra na sebe nechala čekat do posledního prázdninového dne

Další miliony se ve Sportce rozdávaly až 21. srpna, a to rovný milion z prvního tahu druhého výherního pořadí.

26. srpen byl šťastný na výhry v druhém pořadí. V jeho prvním a druhém tahu padly celkem 4 výhry, a to pokaždé rovný 1 milion korun.

Na výhry celkem průměrný měsíc byl pokořen poslední srpnové slosování, kdy padl Superjackpot Sportky a s ním přes 155 milionů korun. Na první pořadí (v I. tahu) se postavili hned dva šťastlivci a každý z nich si odnesl přes 38 milionů korun. K výherním číslům pro první pořadí trefil navíc hráč z Karlovarského kraje poslední číslo Šance a k prvnímu pořadí si mohl přičíst i bonus Sportky přes 117 milionů korun. Všem srpnovým výhercům gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru