«

»

Superjachtu Enzo už omývají vody oceánu

Foto: pixabay

Až se na vás usměje eurojackpotové štěstí, můžete se na vodách oceánu plavit v superjachtě nevyčíslitelné hodnoty… s největší pravděpodobností jen jako host. Cena superjachet tohoto typu se dokáže vyšplhat až k osmi a více miliardám korun. Na to by vám ani výherní výsledky Eurojackpotu nestačily.

Možná i vy budete shánět jachtu

Až se na vás usměje Eurojackpot, možná i vy budete shánět jachtu. Pokud bude výhra slušná, můžete se obrátit na německou firmu Lürssen, která se zabývá výrobou luxusních jachet na zakázku. Uprostřed měsíce června tohoto roku se vodní hladiny poprvé dotkla superjachta Enzo, na které společnost pracovala od roku 2019. Jachta je inspirovaná vozem LaFerrari a i přes svou velikost (je dlouhá 115 metrů) pojme pouze 14 osob. Je luxusní, ale má jen sedm kabin. Další prostory zabírá krytý bazén, wellness či posilovna. Takže až si půjdete po výhře v Eurojackpotu zacvičit, můžete mít na mysli právě plovoucí posilovnu. Cena jachty Enzo je tajná, stejně jako kupec, který ji koupil. Soudě podle posledně vyrobené superjachty od stejné společnosti však z nejlevnějšího kraje nebude. Jen pro představu jachta Flying Fox, kterou vyrobila stejná společnost v roce 2018, se prodala v přepočtu za 8,6 miliardy korun. Na to byste museli Eurojackpot trefit aspoň 3 krát.

Jachta jako symbol bohatství

Výherní tiket Eurojackpotu se může po kontrole čísel stát vaším symbolem bohatství… a pak si za peníze z výhry můžete pořídit další symbol luxusu, například jachtu. Jakými faktory se při výběru luxusní jachty řídit? Soudě podle luxusních jachet, které už moře a oceány křižují, by měla vaše jachta měřit více jak 150 metrů. Vaši hosté by se na ní během plavby rozhodně neměli nudit, a proto by měla jachta disponovat kinem, vnitřním bazénem nebo tenisovým kurtem. Na luxusní jachtě nechybí ani heliporty a vrtulník. A abyste na jachtě nezažili ponorku, měla by mít k dispozici svou vlastní ponorku pro objevování světa pod hladinou. Hlavně by měla být vaše jachta bezpečná. To víte, když vám po kapsách cinkají miliony, kdekdo na vás může mít pifku. Pro tyto případy se hodí neprůstřelná skla nebo zařízení na vyhledávání podmořských balistických raket.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru