«

»

Superjackpot Sportky dále kyne, dnes se hraje o 202 700 000 Kč!

Foto: 777cz.eu

Zdá se, že je Superjackpot Sportky nedotknutelný. Jak jinak si lze vysvětlit skutečnost, že ho dlouhou dobu nikdo nesestřelil? Naposledy to bylo v dubnu – 2. 4. padlo první pořadí (přes 45 milionů korun) a s ním i Bonus Sportky (téměř 42 milionů korun). Od té doby se Superjackpot vykrmil na neuvěřitelných 202 700 000 Kč. Jeho největší část tvoří Bonus, který je aktuálně 180 286 720 Kč.

Nejatraktivnější na Sportce je dnes Bonus

Každý sázkař, který v poslední době sází jen a pouze plný tiket za 220 Kč ví, že nejatraktivnější je na Sportce aktuálně její velmi vysoký Bonus. Ten přesahuje hranici 180 milionů. Bonus může být váš, když spolu se šesti čísly pro první pořadí trefíte také sedmé správné číslo, kterým je poslední číslo Šance.

Ani první tah prvního pořadí není k zahození. Je v něm 20 600 000 Kč. Druhý tak prvního pořadí pak nabízí přes 9,2 milionu korun. Miliony nabízí také druhý tah druhého pořadí, ve kterém je více než 1,6 milionu korun. V Šanci můžete hrát o více než 1,1 milionu korun.

Sportka přetahuje hráče Eurojackpotu

Není těžké si vypočítat, že ve srovnání s Eurojackpotem mají větší pravděpodobnost výhry výherní výsledky Sportky. Ve Sportce se hraje o více než 200 milionů korun, v Eurojackpotu je aktuálně 257 milionů. Výhru mají podobnou obě loterie. Ale zatímco se o výherní výsledky Eurojackpotu musíte přetahovat s hráči z dalších 17 zemí (spolu s Českem Eurojackpot hraje celkem 18 zemí), ve Sportce můžete výhru lovit pouze z českého rybníčku. A tak Sportka aktuálně přetahuje Eurojackpotu sázkaře, bude to tak nejméně do doby, než Superjackpot konečně padne… bude to ještě tento rok? Na správnou odpověď si můžete vsadit!

Loterie Eurojackpot si to však nenechává líbit. Už v pátek 5. listopadu láká české sázkaře na Prémii Eurojackpotu ve výši 7 milionů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru