«

»

Superjackpot už letos asi nepadne, dnes hrajeme o 238 mil. Kč

Foto: Sazka

A zase nepadl! Zatímco Sportku hra na nedosažitelný Superjackpot očividně stále baví, sázkaře, kteří se o něj snaží, to už začíná unavovat. Tolik plných tiketů se na výhru vynaložilo a nic z toho nekáplo, tedy káplo, ale maximálně první pořadí! Bonus už skýtá přes 222 milionů korun.

Sázkaři už ani nedoufají, že letos Superjackpot padne

Vánoce se blíží a Bonus ve Sportce roste a roste. Posledně padl 2. dubna tohoto roku, poslední týdny dává sázkařům zabrat. Dnes se hraje o Superjackpot Sportky 238 400 000 Kč, z toho Bonus je něco málo přes 222 milionů korun. Už chybí tedy 28 milionů, aby se Bonus dotkl hranice 250 milionů korun. Potom se rozplyne ve hru Dvěstěkrát milion. Superjackpot byl přitom minulý týden ponížen o výhru prvního pořadí ve výši přes 19 milionů korun, výherci gratulujeme!

Sedmé číslo Šance mu chybělo k výhře Superjackpotu Sportky

V posledním týdnu byl nejblíže Superjackpotu sázkař, který v pátek 10. prosince svými čísly 6, 12, 21, 23, 28 a 46 trefil druhý tah prvního pořadí a před Vánoci se obohatil o 19 175 582 Kč.

Atraktivní byla ten den i výhra v prvním pořadí Šance ve výši přes 3,5 milionu korun. V neděli 12. prosince padlo první pořadí Šance znovu a výherci přineslo přes 663 tisíc korun.

Tak nezbývá, než se dále snažit, anebo sen o velké výhře výhře ve Sportce definitivně pustíte k vodě? Když ne těžké miliony, útěchou vám mohou být ve Sportce alespoň drobné pod stromečkem. Milion pod stromeček bude Sazka rozdávat v neděli 19. prosince i přímo na Štědrý den!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru