«

»

Svatý Martin dnes přijede ve Fordu Mustang a Superjackpot Sportky je 217 milionů korun

Foto: Sazka

První sněhové vločky v den sv. Martina vám zaručit nemůžeme, stejně tak ani výhru ve Sportce. Jistý je však fakt, že dnes 10. listopadu se ve Sportce kromě Superjackpotu 217 000 000 Kč hraje o luxusní Ford Mustang v hodnotě 1 350 000 Kč. Podmínkou vstupu do hry o luxusní vůz a Superjackpot je vsazení plného tiketu včetně Šance za 220 Kč.

A zase nepadl!

Je to k nevíře, ale Superjackpot Sportky, který se už delší dobu pohybuje nad hranicí 200 milionů v neděli 7. listopadu opět nepadl. Tak to vypadá, že si Sportka pro některého šťastlivce chystá opravdu bohatý vánoční dárek. Kdoví, kdo a kdy trefí výherní výsledky Sportky zaručující opravdu pohádkový život. Každopádně se teď, a to hlavně ve středu 10. listopadu, vyplatí vstoupit do hry s plným tiketem Sportky včetně Šance. Kromě Superjackpotu dnes hrajete o luxusní Ford Mustang v hodnotě 1 350 000 Kč. Vyhrává jej ten, jehož čísla vsazeného tiketu či internetové sázky budou tažena.

Plný tiket jako vstupenka do pohádky

Je možné rozložit náklady na hru Sportka tak, že budete pokaždé sázet jen pár sloupečků. Když mají výherní čísla padnout, tak zkrátka padnou! Jenže… aktuálně byste mohli riskovat fakt, že jen těsně minete možnost na svém bankovním účtu hýčkat Superjackpot, který se k dnešnímu dni vyšplhal na 217 milionů korun.

Například už jen to, že se rozhodnete ušetřit za Šanci 20 Kč, vás může připravit o opravdu velkou sumu peněz. Největší část výherního koláče tvoří totiž Bonus Sportky, který k dnešnímu dni činí 187 023 431 Kč. Pokud byste přece jen chtěli sázet jen částečně, třeba jen s jedním sloupečkem, nejvyšší částka, kterou můžete díky uhodnutým šesti výherním číslům je dnes 28 milionů korun. Tato suma se skrývá v prvním tahu prvního pořadí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru