«

»

Své půlmiliardové štěstí vyprala v pračce!

Foto: pixabay

Představte si, že v Eurojackpotu vyhrajete půl miliardy a pak toto velké štěstí bez rozmyslu hodíte do pračky a vyperete, aniž byste přemýšleli, zda máte dát alespoň šetrný program praní… ani ten by však papírový tiket nezachránil. Nejmenovaná Američanka tento pocit zná až příliš důvěrně.

Výherní tiket hodila do pračky

Existují lepší způsoby, jak zacházet s výherními výsledky Eurojackpotu, než je hodit do pračky. I z tohoto důvodu je lepší sázet online, kde je vaše výhra v bezpečí před případnou ztrátou nebo zničením.

Případ nešťastné Američanky, která vyprala v přepočtu půl miliardy korun v podobě výherního tiketu SuperLotto Plus, obletěl svět. Není jasné, zda byla výherkyně výhrou natolik ohromená nebo jí nevěřila, že byla schopná na tiket v kapse zapomenout. Byl to však osudný moment, který ji oddělil od možného života v luxusu.

Ačkoliv se vystresovaná výherkyně obrátila na loterijní společnost s tím, že v krámku, kde los koupila, našli kamerové záznamy, které svědčí o nákupu tiketu, bylo to k ničemu. Kamerové záznamy totiž nejsou důkazem výhry. Paradoxně by stačilo, kdyby se před praním Američanka s tiketem vyfotila. Kdyby byla fotka zřetelná a byly jasně vidět všechny identifikační údaje tiketu, společnost by výhru uznala. Jenže ani na selfie s výhrou Američanka nepomyslela… a to se člověk v dnešní době fotí pořád, všude, se vším a se všemi, že?

Nevybraná výhra tak bohužel putovala na charitu. Že od teď budete Eurojackpot sázet raději online? No to se vám ani nedivíme!

Podobných smolařů jsou mraky

Někdy je vesmír až příliš nespravedlivý. Svědčí o tom také příběh Američana Ericka, který si myslel, že vyhrál v loterii. Padla totiž jeho šťastná čísla. Bohužel později zjistil, že se díval na starý záznam slosování a čísla padla v den, kdy on neměl vsazeno. I to se někdy stává, přesto není všem dnům konec. Výhra v Eurojackpotu či jiné loterii možná čeká za dveřmi!

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Oblbujete lidi aby sázeli online!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru